Organisationsdiagram

Direktion

Jeppe Rosengård Poulsen
Direktør
Tlf. 2913 4567
Anette Macko
Resursedirektør
Tlf. 2381 2503
Gitte Brodersen
Uddannelsesdirektør
Tlf. 2279 7410

Centerchefer

Kenneth Hansen
Resursechef
Tlf. 4264 1093
Julie Secher
Centerchef for Center for Studiestøtte og Uddannelsesvejledning
Tlf. 3035 8799
Pernille Lundberg
Centerchef for Uddannelsesadministration
Tlf. 5164 3664

Uddannelseschefer

Jacob Bro
Uddannelseschef Brøndby/Frederikssund/Herlev
Tlf. 3036 9369
Sanne Goksøyr
Uddannelseschef Helsingør/Hillerød
Tlf. 2494 9529
Jens Christensen
Uddannelseschef Gladsaxe/København
Tlf. 2460 0344
Ulla Pilehøj
Uddannelseschef for AMU og VEU
Tlf. 2115 9924

Her kan du søge efter en bestemt medarbejder

Alice Schoubo Jørgensen

Underviser

Alis Nelly Bøtcher Jensen

Underviser og Fastholdelsesvejleder

Allan Henning Møller

Teknisk Servicemedarbejder

Amalie Holmstrøm Christensen

Underviser

Anaita Ghadari Bendixen

Underviser

Anders Binne

Konsulent

Anders Boel

Underviser

Anders Kalum Lomholt

Underviser

Ane Reich Lindhart

Undervisningskoordinator

Anette Kildegaard Lohmann

Undervisningskoordinator

Anette Macko

Resursedirektør

Anette Mathiesen

Underviser og Mentor

Anette Vasbo

Trivselskonsulent

Angelina Zelma Chastine Andersen

Underviser

Anina Hagen Stuhr

Underviser

Anita Albrecht Pedersen

Underviser

Anita Arslan

Projektleder for sprogindsats

Anita Marianne Benedikte Baggesø

Receptionist

Anita Schrøder

Underviser

Ann Berit Holm

Konsulent

Ann-Louise Bang Riisgaard

Læringsassistent

Anna Kristina Krizmanic

Underviser

Anna Sofie Kjær Svendsen

Supervisor

Anne Ejlsted

Underviser

Anne Louise Krause Christensen

Uddannelsesvejleder

Anne Olsen

Underviser

Anne Riis

Underviser

Anne Teisen

Underviser

Anne-Marie Demstrup Dalsgard

Underviser

Anne-Marie Guldstrøm Mørk-Hansen

Underviser

Anne-Mette Østerholt

Underviser

Anne-Pia Jørgensen

Underviser

Annelise Larsen

Underviser

Annette Dybdal Andersen

Underviser

Annette Errington

Sekretær Uddannelsesvejledningen

Annette Wæber

Underviser

Annie Kær Philipsen

PR- & International koordinator

Annitta Vibs Svendsen

Rengøringsassistent

Anny Vang Hansen

Underviser

Asmirah Malheiro

Rengøringsassistent

Astrid Brixtofte Rasmussen

Underviser

Ayoe Andersen

Uddannelsessekretær

Bantom Daisai

Praktikant

Benedicte Bødker Freiberg Sørensen

Underviser

Benjamin Gundersen Filholt

Underviser

Bente Stenmann Larsen

Økonomi & Regnskabsmedarbejder

Berit Villumsen

SPS- og Læsevejleder

Berit Yvonne Simony Andersen

Uddannelsesleder

Bettina Rasmussen

Underviser

Birgit Christiansen

Rengøringsassistent

Birgit Skog

Underviser

Birgitte Bjørnøe Brix-Thomsen

Uddannelsessekretær

Birgitte Calmar

Underviser

Birgitte Nielsen

Underviser

Bitten Næsted Hansen

Konsulent

Bo Ibsen

Controller

Bo Scharff Andreasen

Underviser

Bodil Gravgaard

Uddannelsesadministration

Bodil Kivsmose

Receptionist

Brian Blankschøn

Rengøringsassistent

Britt Sønderbye

Løn- og personalemedarbejder

cab cab

Underviser

Camilla Elizabeth Riegels

Underviser

Camilla Gravers Højlund

Underviser

Camilla Green Paulsen

Underviser

Camilla Høj-Larsen

Underviser

Camilla Jensen

Uddannelsesadministration

Camille Teilmann Ertbøll

Supervisor

Caroline Nyaguthii

Underviser

Cecile Nielsen

Underviser

Cecilie Beck

Underviser

Charlotte Gleerup Jakobsen

Underviser

Charlotte Johansen

Uddannelsesvejleder

Charlotte Lichtenberg

Underviser

Charlotte Petersen

Underviser og BIF-mentor

Christian Berrill

Underviser

Christian Hughes-Nielsen

Underviser

Christian Jens Kærmølle

Underviser

Christian Kurdahl Larsen

Underviser

Christina Mattern Norborg

Underviser

Christina Reimer Elverdal

Underviser

Christine Sook Theil Pedersen

Underviser

Christine Stuhr Nielsen Schibler

Ejendomsserviceteknikerelev

Claus Dam Christensen

Underviser

Claus Juul Hansen

Underviser

Conni Petri Petersen

Underviser

Connie Steffensen

Undervisningskoordinator

Dan Kurt Rolin Nielsen

Teknisk Servicemedarbejder

Deborah Rebekka Refaeli

SPS vejleder

Dina Janshøj Sørensen

Underviser

Ditte Flicka Vestergaard

Underviser

Ditte N. Tranberg

Underviser

Djamel Eddine Fouka

Rengøringsassistent

Doris Andersson

Administrativ udvikling & intern DPO

Dorrit Merete Mott

Underviser

Dorte Koefoed Sudergaard

Underviser

Dorte Mathiesen

AC medarbejder

Dorte Meier

Administrativ medarbejder

Dorthe Birgitte Steensen

Underviser

Dorthe Nielsen

Personalekonsulent

Dorthe Saur Rimer

Supervisor

Edith Rasmussen

Underviser

Elisabeth Storm Sandorff

Underviser

Elsi Busk Odderup

Konsulent

Elvira Kirstine Hallengren

Supervisor

Emilie Koch Helsø

Underviser & Arbejdsmiljørepræsentant

Emilie Louise Mossin

Supervisor

Emma Blom-Hansen

Supervisor

Engelke Riber Nielsen

Underviser

Erik Poulsen

Udviklingskonsulent

Eva Birgitte Thrane Hansen

Receptionist

Eva Mielskov Bang

Underviser

Eva Olsen

Underviser

Fie Sif Vadgaard

Finn Kristian Ploug

Underviser

Fiona Claire Stubbings

Supervisor

Flemming Bo Rasmussen

Underviser, Kursuscenter

Flemming F. H. Pedersen

Elevtalscontroller og Uddannelsessekretær

Flora Marie Prag Nesta

Supervisor

Frank Lykkebo Pedersen

Teknisk Servicemedarbejder

Frederik Bukhave Eriksen

Underviser

Freja Baaba Holm Assan

Læringsassistent

Freja Hougaard Andreassen

Underviser

Funda Cosan

Supervisor

Gitte Almstrup

Underviser, AMU

Gitte Egeskov Fenger

Uddannelsesleder

Gitte Felthaus

Uddannelsesvejleder

Gitte Susanne Brodersen

Uddannelsesdirektør

Griet de Place

Velfærdsteknologisk konsulent

Halil Kücükkart

Underviser

Hannah Louise Molsted

Underviser

Hanne Bartholdy

Underviser

Hanne Birk Nielsen

SPS- og Læsevejleder

Hanne Falk

Underviser

Hanne Nedergaard

Underviser

Hanne Nygaard Treldal

Underviser

Hanne Perez

Underviser

Hanne Tempel

Hans Holger Jörgensen

Underviser

Heidi Brandt Helman Kristensen

Receptionist

Heidi Kjølhede Larsen

Uddannelsvejleder & Arbejdsmiljørepræsentant

Helena Seiketso Ulrik

Underviser

Helene Meincke

Administration, Kursuscenter

Helle Heegaard Lindhoff Frederiksen

Administration, Kursuscenter

Helle Jørgensen

Uddannelsessekretær

Helle Lengsholm

Underviser

Helle Nørgaard Rasmussen

Uddannelsesvejleder

Helle Palmgren

Underviser

Helle Ravn

Undervisningskoordinator

Helle Rosenberg Pedersen

Servicemedarbejder

Helle Simonsen

Underviser

Helle Sloth Olesen

Chefkonsulent

Helle Vibeke Schmidt Andersen

Uddannelsesadministrativ Konsulent

Helle Worm Igwebuike

Underviser

Helle-Merete Aarsø

Underviser

Henriette Bihrmann Lauritsen

underviser

Henriette Buch Dyremose

Underviser

Henriette Høeg Dohn

Underviser

Henrik Berglind

Teknisk Servicemedarbejder

Henrik Møller

Økonomi & regnskabsmedarbejder

Henrik Schjerning

Underviser

Iben Meiborg

Uddannelsesadministration

Ida Kristine Scheel

Konsulent, Kursuscenter

Ihssan Fikli

Serviceassistent

Ilse Jæger

Uddannelseskonsulent

Ina Elisabeth Slott

Bibliotekar

Ina Thomsen

Underviser

Indu Timsina

Inge Storgård Laursen

Underviser

Irene Teresa Jakubczyk

Supervisor

Isabella Christel Christiansen

Rengøringsassistent

Jacob Bro

Uddannelseschef

Jakob Kristensen

Underviser

Jane Nørby Nielsen

Underviser

Jane Schou Gram Olsen

Supervisor

Janne Krag

Underviser

Janne Thaudal

Koor. Elevtrivsel og Fastholdelse, Psyk.rådgivning

Jean Iris Hagstrøm

Underviser, Kursuscenter

Jeanette Clément

Underviser

Jeanette Enggaard

Supervisor

Jeanette Krambech

Supervisor

Jeanette Larsen

Underviser

Jeanne Juul Jensen

Velfærdsteknologisk Konsulent

Jeannie Østerberg

Underviser

Jens Christian Christensen

Uddannelseschef

Jens Christian Gade Jensen

Underviser

Jeppe Rosengård Poulsen

Direktør

Jesper Juul Hauschildt

Underviser

Jette Emborg Nielsen

Udviklingskonsulent

Jette Langtved Sahlholdt

Uddannelseskonsulent

Jette Wedell-Neergaard

Underviser

Joan Radoor Bendix

Underviser

John Petersen

Teknisk Servicemedarbejder

John Rene Nielsen

Chauffør

John Steffensen

Chefkonsulent

John Vester

Controller

Jon Katkjær

Underviser

Jørgen Bergqvist

Jørgen Steen Nielsen

Underviser

Julie Christine Nordstrøm

Underviser

Julie Mathiesen

Underviser

Julie Secher

Centerchef for Center for Studiestøtte og Uddannelsesvejledning

Jytte Widsell

Underviser

Kamilla Kirkegaard Vinther

Uddannelsesvejleder

Karen Guldbrandt

Uddannelsesleder

Karen Mia Burchhardt Zahlekjær

Underviser

Karen Pia Jørgensen

Psykologisk rådgivning

Karin Groth

Underviser

Karina Benedikte Berg

Administration, Kursuscenter

Karsten Christensen

Teknisk Servicemedarbejder

Käthe Ivarsson

Velfærdsteknologisk Konsulent

Kathrine Bødker Tegllund

Katja Wessely

Underviser

Katrine Bahne Nielsen

Underviser

Katrine Hedeby Kjærholm

Supervisor

Kenneth Michael Hansen

Resursechef

Kerstin Lorenzen

Underviser

Ketty Hansen

Underviser

Khalid Laghmam

Pedel

Kim Hagen Nielsen

Administrativ medarbejder

Kim Østergaard Petersen

Underviser

Kira Waltz Crillesen

Fastholdelsesvejleder og Projektmedarbejder

Kirsten Andersen

Underviser

Kristin Nenée Sylvest

Underviser

Lærke Højgaard Mortensen

Underviser

Lars Jørgensen

Velfærdsteknologisk Konsulent

Lars Kroll

Underviser

Lars-Bo Borggaard

Teknisk Serviceleder

Laura Christine Nielsen

Lena Marianne Madsen

Underviser

Lene Jensen

Underviser

Lene Juul Gullach

Underviser

Lene Lunde

Underviser

Lene Michelsen

Konsulent

Lene Petersen

Rengøringsassistent

Lene Rugaard Hansen

Administrativ medarbejder

Lene Skov

Supervisor

Lene Svanekjær

Underviser

Liliane Dahl Nielsen

Underviser

Linda Offenberg

Uddannelsesadministration

Line Bach Holm

Underviser

Line Birch Mathiasen

Underviser, Kursuscenter

Line Druedal

Underviser

Line Märcher Ottosen

Underviser

Line Max Andersen

Underviser

Linette Lindblad Højland

Uddannelsesvejleder

Lis Helene Brandenborg

Uddannelsesvejleder

Lis Marianne Jørgensen

Servicemedarbejder

Lis Rønnov-Jessen

Underviser

Lisbeth Jimenez Fernandez

Underviser, Kursuscenter

Lise Lotte Gramberg Hjorting

Underviser

Lise Suell

Underviser

Ljiljana Vukovic

Økonomi & Regnskabsmedarbejder

Lone Gyrithe Møllkvist

Uddannelsesvejleder

Lone Rosendahl

SPS- og Læsevejleder

Lone Torbensen

Underviser

Lone Tvedegaard

Undervisningskoordinator

Lonnie Dybdal Andersen

Uddannelsesleder

Lotte Lyksborg

Uddannelsesadministration

Lotte Merete Røhder

Underviser

Louise Kirchhoff Bruhn

Underviser

Louise Skovlund Pedersen

Underviser

Ludovicus Husum

Koordinator & intern DPO

Lukas Valdemar Stray

Underviser

Lulu Omar Aden

Supervisor

Lunamay Lilou Østergaard

Underviser

Mads Peter Hansen

Bogopsætter i biblioteket

Maiken Anée Hay

Underviser

Maj Britt Weidinger

Videncenterchef

Maja Bugge Hansen

Underviser

Maja Lykkemark Leth

Underviser

Majbrith Schioldan Kusk

Uddannelseskonsulent

Majbritt Lakshøj-Hansen

Servicemedarbejder

Malene Dalgaard

Kommunikationskonsulent

Malene Elster

Uddannelsesvejleder

Malene Grindsted

Underviser

Malene Mistarz Reffelt

Underviser

Malene Østergaard

Underviser

Mandana Shakaryazi

Rengøringsassistent

Maria Aleth Aabye

Underviser

Maria Astrid Roslund

Underviser

Maria Chihanne El Bahraoui Straagaard

Supervisor

Maria Landil Breidahl

Underviser

Mariama Sheriff

Rengøringsassistent

Marianne Bruun Kierulff

Undervisningskoordinator

Marianne Dithmer

Underviser, Kursuscenter

Marianne Fog

Underviser

Marianne Hellegård Nielsen

Konsulent, Kursuscenter

Marianne Israelsen Olsen

Underviser

Marianne Ruth Kristensen

Underviser

Marianne Storm

Underviser

Marie Alberte Nielsen

Kontorfunktionær

Marie Goksøyr

Marie Katrine Bruun

Bibliotekar

Marie Lund Meisner

Specialkonsulent

Marie Lynggaard

Centerleder for uddannelsesvejledningen

Marie Sofie Nissen

Underviser

Mark Borgstrøm Frederiksen

Ejendomsserviceteknikerelev

Mark Neil Barlow

Uddannelsesadministration

Martin Brian Stahl

Underviser

Martin Hviid Rasmussen

Underviser

Martin Nordahl Christensen

Underviser

Mathilde de Kruiff

Uddannelsesleder

Mathilde Romme Eliasson

Underviser og DigiLab assistent

Maurice Lehde Tillman

Underviser

Mehmet Kücük

Teknisk Servicemedarbejder

Melisa Öztürk

Administrativ medarbejder

Mette Bersang Larsen

Læringsassistent

Mette Christoffersen

Underviser

Mette de Place

Underviser

Mette Kobow

Underviser

Mette Ludvigsen

Koor. Elevtrivsel og Fastholdelse, Psyk.rådgivning

Mette Mathiessen

Underviser

Mette Petersen

Servicemedarbejder

Mette Schrøder Facius

Uddannelsesadministration

Mette Thimgaard Gudiksen

Konstitueret Uddannelsesleder

Mia Gerner Sommer

Specialkonsulent & Intern DPO

Mia Pierri Naumann

Underviser

Michel Couraud Møller

Uddannelsesleder

Michelle Maria Pohl Nielsen

Uddannelsesvejleder

Michelle Rank Ellevang

Uddannelsesadministration

Michelle Tved Buch

Underviser

Mikkel Gram Hansen

Velfærdsteknologisk Konsulent

Mogens Ingelhardt Hansen

Underviser

Mona Leth

Underviser

Monika Funder

Underviser

Morten Kjeldgaard Thygesen

Uddannelsesleder

Morten Lund Jacobsen

Underviser

Nadia Josephine Rundblad

Underviser

Nadja Braad Mikkelsen

Underviser

Naia Wandel Jacobsen

Underviser

Nana Debel

Underviser

Nanna Højer

Underviser

Nanna Kroman-Køhler

Supervisor

Neel Arensberg

Underviser & Arbejdsmiljørepræsentant

Niels Hassø Petersen

Specialkonsulent

Nina Binne

Underviser

Nina Kirstine Groth

Underviser

Nina Susanne Olsen

Underviser

Nini Nikoline Andreasen

Underviser

Nurten Akgün

Uddannelsesvejleder

Ole Arqalo Roemer

Kvalitetskonsulent

Olena Podpletnia Jørgensen

Underviser

Oliver Falk

Supervisor

Per-Michael Dirk Jensen

Underviser

Pernille Åkerlund Bonde

Administrativ medarbejder

Pernille Dam Reinhold Sørensen

Underviser & Arbejdsmiljørepræsentant

Pernille Ellgaard Handskemager

underviser

Pernille Hvid Bergmann

Specialkonsulent

Pernille Lundberg

Centerchef for Udd. Administration

Pernille Nørrelund Kofoed

Underviser

Pernille Ryskov Madsen

Uddannelsesvejleder

Pernille Sonne

Underviser

Peter Kemp

Underviser

Pia Andersen

Underviser

Pia Jakobsen

Underviser

Pia Jørgensen

Underviser

Polina Petrova Skjoldborg

SPS- og Læsevejleder

Poula Andersen

Receptionist

Rasmus Clausen

Underviser

Rebekka Krogh Hansen

Underviser

René Haynes

Pedel

Rene Nørager

IT-Vejleder

Rikke Ambrosius

Mentor

Rikke Delfs-Simonsen

Underviser

Rikke Dølby

Administrativ medarbejder

Rikke Maria Bjarup Stentzer

Underviser

Rikke Stærmose

Psykologisk rådgivning

Ronnie Christian Hansen

Specialkonsulent – BI og workflows

Safari Radjabu

Underviser

Sanne Marie Goksøyr

Uddannelseschef

Sara Carollina Czerny

EUD-rekrutteringskoordinator

Sara Soraya Chelbat

Underviser

Sarah Brouer

Underviser

Sarah Hamann Bach

Underviser

Sarah Madsen

Underviser

Sebastian Bjørn Damgaard Banck

Underviser

Seval Ucak Simsek

Kommunikationskonsulent

Shabbir Ahmad Tariq Basharat

Underviser

Sibel Turan

Administration, Kursuscenter

Simon Sønderbye Therp

Simone Fer-Halberg

Underviser

Sine Brit Weyde

Underviser

Sine Mette Karmann

Uddannelsessekretær

Sisse Lotte Kousgaard

Underviser

Sissel Anita Krogstad-Nielsen

Servicemedarbejder, Kursuscenter

Sofie Nielsen

Underviser

Sofie Scheibelein

Underviser

Sophie Elmstrøm Teilmann

Underviser

Søren Brogreen

Underviser

Søren Nyvold Dehn

Projektleder

Stine Dybvad Grube

Undervisningskoordinator

Stine Mars Gamborg

Underviser

Stine Sandø

Underviser

Sunniva Rebecca Kobbernagel Nordstrøm Northway

Underviser

Susan Brodersen

Underviser

Susan Hansen

Serviceleder

Susanne Drost

Underviser, Kursuscenter

Susanne Gerlufsen

Underviser

Susanne Gren

Underviser

Susanne Holm Heyde

Underviser

Susanne Skovgaard

Underviser

Susanne Thygesen

Uddannelsesleder

Suvash Chandra Prasad Dhakal

Administrativ medarbejder

Suzanne Glaven Strandstoft

Undervisningskoordinator

Thomas Bang

Underviser & Arbejdsmiljørepræsentant

Thomas Nielsen

Underviser

Thomas Petersen

Underviser

Thorbjørn Thygesen

Uddannelsesleder

Thorkild Klausen

Underviser

Tina Bebe Hansen

Underviser

Tina Krejberg

Supervisor

Tina Lind Straube Brødsgaard

Underviser

Tina Lund

Underviser, Kursuscenter

Tina Nielsen

Læreassistent og Mentor

Tina Thaisen Ljungdahl

Underviser

Tine Brøndum Sørensen

Underviser og BIF-mentor

Tine Schuster Sørensen

Underviser

Tine Shua Lind

Underviser

Tora Møller

Underviser

Torben Leif Møller

Teknisk Serviceleder

Tove Hallengren

Sekretær Uddannelsesvejledningen

Trine Helene Haasum

Underviser

Trine Reinholdt Gath

Underviser

Trine Woller

Uddannelseskonsulent

Tue Byrdal

Underviser

Tülay Ozüpek

Underviser

Tytte Bettina Cramer Kronqvist

International koordinator og administration, Kursuscenter

Ulla Pedersen

Underviser

Ulla Pilehøj

Uddannelseschef

Ulla Vibeke Lehmann

Underviser

Vibeke Knigge Sørensen

Underviser

Vibeke Tvede Mouritzen

Underviser

Victor Holger Peter Kipp

Læringsassistent

Vinna Bergkvist Kryger

Underviser og Mentor

Vinni Ahl Kjærsgaard

Konsulent

Vivian Larsen

HR medarbejder

Walid Mahmoud Chanchiri

Supervisor

Winnie Bangsgaard Gyrup

Underviser

Yunchai Chen

Rengøringsassistent