Organisation

Overblik over ledelse, organisation og medarbejdere

Plastiktorso på et bord.
Elev står i receptionen.

SOSU H's organisation

Bestyrelsen er SOSU H's øverste myndighed og har fokus på de langsigtede strategiske mål og visioner. Den daglige drift er direktøren ansvarlig for. SOSU H er organiseret med en direktion bestående af direktøren samt en uddannelsesdirektør og en resursedirektør. 

Det lokale uddannelsesudvalg (LUU) rådgiver SOSU H i spørgsmål, der vedrører de uddannelser, som er omfattet af udvalgets virksomhedsområde og virker for samarbejdet mellem SOSU H og det lokale arbejdsmarked.

På siden her finder du centrale dokumenter for de forskellige dele af organisationen, samt kontaktinformationer til skolens ledelse og medarbejdere. 

Organisationsdiagram

 

Direktører og chefer

Billede af direktør.

Jeppe Rosengård Poulsen

Direktør · 2913 4567
Resursedirektør

Anette Clausen

Resursedirektør · 2381 2503
Uddannelsesdirektør

Gitte Susanne Brodersen

Uddannelsesdirektør · 2279 7410
Uddannelseschef for København og Gladsaxe.

Jens Christian Christensen

Uddannelseschef for København og Gladsaxe · 2460 0344

Mette Grønvaldt

Uddannelseschef for Brøndby, Herlev og Frederikssund · 2510 3740
Uddannelseschef for Hillerød og Helsingør.

Sanne Marie Goksøyr

Uddannelseschef for Hillerød og Helsingør · 2494 9529

Ulla Pilehøj

Uddannelseschef for Kompetencecenter · 2115 9924

Kenneth Michael Hansen

Resursechef · 4264 1093

Julie Secher

Centerchef for Center for Studiestøtte og Uddannelsesvejledning · 3035 8799
Centerchef for uddannelsesadministration.

Pernille Lundberg

Centerchef for Udd. Administration · 5164 3664
Chef for organisatorisk udvikling og kommunikation.

Helle Sloth

Chef for organisatorisk udvikling og kommunikation · 2494 9577

Bestyrelsen

Bestyrelsesmedlemmer

Nanna Højlund, formand og medlem af forretningsudvalget, selvsuppleret

Katja Kayser, udpeget af Sundheds- og omsorgsforvaltningen i Københavns Kommune, næstformand og medlem af forretningsudvalget

Janine Almy, udpeget af FOA, medlem af forretningsudvalget

Lene Lindberg, udpeget af FOA

Niels Ulrik Sørensen, selvsuppleret

Vibeke Westh, regionsrådsmedlem

Kent Max Magelund, udpeget af KKR

Karina Vestergård Madsen, Udpeget af KKR

Marianne Dyrberg, udpeget FOA/PMF

Marianne Dithmer, Underviser, medarbejderrepræsentant

Emilie Koch Helsø, Underviser, Medarbejderrepræsentant

Inga Aaberg, Elevrepræsentant

Emil West, Elevrepræsentant

Bestyrelsesmøder

Der er planlagt følgende bestyrelsesmøder i 2022:

d. 22. marts kl. 16.00 til 18.00

d. 15. juni kl. 16.00 til 18.00

d. 15. september kl. 16.00 til 18.00

d. 13. december kl. 16.00 til 18.00

Bestyrelsesreferater
Bestyrelsens vedtægter

Læs vedtægterne for SOSU H her

Vedtægterne er godkendt 11. september 2018, og offentliggjort på hjemmesiden 19. december 2018. 

Læs bestyrelsens forretningsorden her

Bestyrelsens resultatlønskontrakt
Årsrapporter

Lokale uddannelsesudvalg

Organisation LUU

Det lokale uddannelsesudvalg rådgiver SOSU H i spørgsmål, der vedrører de uddannelser, som er omfattet af udvalgets virksomhedsområde og virker for samarbejdet mellem SOSU H og det lokale arbejdsmarked.

Udvalget består af et centralt udvalg, et udvalg for hver af de tre søjler (Brøndby/Herlev/Frederikssund + København/Gladsaxe + Hillerød/Helsingør), samt et udvalg for det pædagogiske område

Forretningsorden LUU

Du kan se forretningsorden for LUU her

Medlemmer af LUU

Oversigt over medlemmerne kan ses på Sevu.dk

Referater fra LUU
Voksenelever arbejder på en opgave.

Elevdemokrati

SOSU H's elevdemokrati udfoldes i det centrale og de lokale elevråd. Elevrådet er bl.a. repræsenteret i SOSU H’s bestyrelse og det lokale uddannelsesudvalg (LUU).

Elevrådet har blandt andet til opgave at repræsentere elevernes holdninger overfor skolens ledelse og dermed sørge for, at elevernes interesser bliver varetaget.

Find medarbejder

Alice Schoubo Jørgensen

Underviser · 4138 0762

Alis Nelly Bøtcher Jensen

Underviser · 4138 0720

Allan Henning Møller

Teknisk Servicemedarbejder · 2279 3382

Amalie Gjøl Almegaard

Underviser · 4138 0793

Amalie Holmstrøm Jacobsen

Underviser · 7226 6510

Amanda Bornkessel Nybo Andersen

Underviser · 4138 0811

Anaita Ghadari Bendixen

Underviser · 2510 3618

Anders Holst Nielsen

Underviser · 2516 4479

Anders Kalum Lomholt

Underviser · 2075 1966

Ane Reich Lindhart

Undervisningskoordinator · 4138 0748
Resursedirektør

Anette Clausen

Resursedirektør · 2381 2503

Anette Kildegaard Lohmann

Undervisningskoordinator · 2516 4463

Anette Vasbo

Trivselskonsulent · 2371 2225

Angelina Zelma Chastine Andersen

Underviser · 7226 6500

Anina Hagen Stuhr

Underviser · 7226 6530

Anita Albrecht Pedersen

Underviser · 4138 0791

Anita Arslan

Projektleder · 2510 3634

Anita Marianne Benedikte Baggesø

Receptionist · 7226 6116

Anita Schrøder

Fastholdelseskonsulent · 2075 2300

Anja Holland

·

Anja Renée Ohlsen

Receptionist · 7226 6612

Ann Berit Lykkeberg

Konsulent · 2495 9644

Ann-Louise Bang Riisgaard

Underviser · 2510 3651

Ann-Sophie Heinfelt Ernst-Rasmussen

·

Anna Gørting Jensen

SPS vejleder · 2510 3660

Anna Kristina Krizmanic

Underviser · 4138 0750

Anna Marie Karleby

·

Anna Sørine Bukh Petersen

Underviser · 2510 3647

Anna Themsen

Underviser · 2510 3782

Anne Ejlsted

Underviser · 2613 5169

Anne Kirstine Feilberg

Underviser · 2510 3719

Anne Louise Krause Christensen

Uddannelsesvejleder · 2510 3785

Anne Marie Røjkjær Larsen

Underviser · 2510 3765

Anne Riis

Underviser · 7226 6571

Anne Sofie Vindum Nielsen

Underviser · 4138 0787

Anne Teisen

Underviser · 7226 6543

Anne-Charlotte Parking

Administrativ medarbejder · 2516 4461

Anne-Marie Guldstrøm Mørk-Hansen

Underviser · 7226 6557

Anne-Marie Krossteig Demstrup

Underviser · 2516 4491

Anne-Mette Østerholt

Underviser · 2080 3769

Anne-Pia Jørgensen

Underviser · 2516 4465

Annelise Larsen

Underviser · 2516 4484

Annette Christiansen

Rengøringsassistent ·

Annette Dybdal Andersen

Underviser · 7226 6532

Annette Errington

Sekretær Uddannelsesvejledningen + TR for HK VEST & ØST · 4138 0817

Annette Haugaard

Ekstern underviser ·

Annette Wæber

Underviser · 2344 5748

Annie Kær Philipsen

PR- & International koordinator · 2510 3686

Annie Kjær Hansen

Underviser · 4138 0731

Annitta Vibs Svendsen

Rengøringsassistent ·

Anny Vang Hansen

Underviser ·

Aske Lundbo Andersen

Underviser ·

Asmirah Malheiro

Rengøringsassistent ·

Astrid Brixtofte Rasmussen

Underviser · 2510 3727

Ayoe Andersen

Uddannelsessekretær · 4138 0818

Benedicte Bødker Freiberg Sørensen

Underviser · 7226 6511

Benjamin Gundersen Filholt

Underviser · 2055 1873

Bente Stenmann Larsen

Økonomi & Regnskabsmedarbejder + TR for HK/NORD & ØST · 7226 6572

Berit Villumsen

SPS- og Læsevejleder · 4018 8028

Berit Winder

·

Berit Yvonne Simony Andersen

Uddannelsesleder · 2056 5323

Betina Larsen

Underviser · 7226 6514

Bettina Rasmussen

Underviser ·

Bianca Zoffmann

SPS vejleder · 4138 0729

Birgit Skog

Underviser + TR for FOA/VEST & ØST · 7226 6533

Birgitte Bjørnøe Brix-Thomsen

Uddannelsessekretær · 4138 0819

Birgitte Calmar

Underviser · 2516 4464

Birgitte Hylsberg

Birgitte Hylsberg · 2510 3791

Birgitte Nielsen

Underviser · 2510 3648

Bitten Næsted Hansen

Konsulent · 2381 2520

Bo Ibsen

Økonomi · 4138 0812

Bo Scharff Andreasen

Underviser · 2344 5748

Bodil Gravgaard

Administrativ medarbejder · 3528 3081

Bodil Kivsmose

Receptionist · 7226 6157

Britt Sønderbye

Løn- og personalemedarbejder · 2510 3714

Camilla Elizabeth Riegels

Underviser · 7226 6579

Camilla Gravers Højlund

Underviser · 7226 6501

Camilla Green Paulsen

Underviser + TR for FOA/NORD & ØST · 2510 3673

Camilla Høj-Larsen

Underviser · 7226 6607

Camilla Jensen

Uddannelsesadministration · 7226 6534

Carina Brundam

Underviser · 4138 0744

Carina Frederiksen

Underviser · 2510 3681

Carina Schmidt

Underviser · 2510 3720

Caroline Berling

Underviser · 4138 0741

Caroline Casselgreen

Uddannelsesvejleder · 2510 3732

Caroline Nyaguthii

Underviser · 7226 6535

Caroline Sara Møller

Underviser · 4138 0798

Casandra Sofia Åkerlund

·

Cecile Nielsen

Underviser · 7226 6580

Cecilie Ann-Sofie Kern

Underviser · 4138 0794

Cecilie Beck

Underviser · 7226 6536

Cecilie Bindslev Rosentoft

Underviser · 2510 3741

Charlotte Bøgh Severinsen

Underviser · 2510 3781

Charlotte Gleerup Jakobsen

Underviser · 2510 3672

Charlotte Lærke Weitze

Velfærdsteknologisk ambassadør · 4138 0815

Charlotte Riveri

Underviser · 2516 4445

Christel Lambrecht

·

Christian Berrill

Underviser · 2689 3073

Christian Boje Lieberoth

Underviser · 7226 6599

Christian Greve

Konsulent · 5350 5319

Christian Hughes-Nielsen

Underviser · 7226 6502

Christian Jens Kærmølle

Underviser · 4138 0795

Christian Mau Rose

Underviser og tovholder for brobygning · 7226 6565

Christian Ünal Flindt

Underviser, Kompetencecenter · 2510 3649

Christiane Nanna Vang Nordgaard Christensen

Underviser · 2516 4485

Christina Andersen Windfeld

Konsulent · 7226 6541

Christina Arvedlund Hollensen

·

Christina Chanett Gaston Klarlund

Administrativ medarbejder · 2056 5317

Christina Mattern Norborg

Underviser · 2510 3672

Christina Reimer Elverdal

Underviser · 2510 3672

Christine Stuhr Nielsen Schibler

Ejendomsserviceteknikerelev · 7226 6569

Claudia Stemme Hansen

Administrativ medarbejder · 7226 6396

Claus Dam Christensen

Underviser · 2510 3676

Claus Juul Hansen

Underviser · 2510 3675

Conni Petri Petersen

Underviser · 4138 0752

Connie Steffensen

Undervisningskoordinator · 2516 4467

Dan Bernhard Kjær-Ystrøm

Underviser · 7226 6513

Dan Kurt Rolin Nielsen

Tekniske servicemedarbejder · 2510 3626

Deborah Rebekka Refaeli

SPS- og læsevejleder · 2510 3609

Dennis Tange

Underviser · 4138 0758

Dina Janshøj Sørensen

EUD-rekrutteringskonsulent · 7226 6593

Ditte Flicka Sommer

Underviser/ TR DLF/ AMR Vestsøjlen · 4138 0721

Ditte N. Tranberg

Underviser · 2510 3798

Djamel Eddine Fouka

Rengøringsassistent ·

Doris Andersson

Administrativ udvikling & intern DPO · 4138 0813

Dorrit Merete Mott

Underviser · 2510 3671

Dorte Koefoed Sudergaard

Underviser · 4138 0753

Dorte Meier

Administrativ medarbejder · 2510 3711

Dorte Valentiner-Branth

Underviser · 4138 0737

Dorthe Birgitte Steensen

Underviser · 2510 3612

Dorthe Nielsen

Personalekonsulent · 2510 3712

Edith Rasmussen

Underviser · 7226 6515

Elena Custura

·

Elisabeth Storm Sandorff

Pædagogisk projektmedarbejder i FL-enheden · 2080 3771

Elsi Busk Odderup

Konsulent, Kompetencecenter · 2510 3656

Emil Zwicky-Hauschild

koordinator · 7226 6586

Emilie Arnfast Jansen

Underviser · 2510 3776

Emma Solberg Sørensen

Underviser · 2516 4486

Erik Poulsen

Udviklingskonsulent · 2689 3068

Esben Johansen

Underviser ·

Eva Anthon

Underviser · 2510 3764

Eva Mielskov Bang

Underviser · 7226 6581

Eva Olsen

Underviser · 2510 3627

Finn Kristian Ploug

Underviser · 2516 4468

Flemming F. H. Pedersen

Elevtalscontroller og Uddannelsessekretær · 2516 4449

Frank Lykkebo Pedersen

Tekniske servicemedarbejder · 4056 4825

Freja Hougaard Andreassen

Underviser · 7226 6573

Geeti Amiri

· 2510 3797

Gitte Almstrup

Underviser, Kompetencecenter · 7226 6568

Gitte Apel

· 2510 3707

Gitte Egeskov Fenger

Uddannelsesleder · 2510 3604

Gitte Felthaus

Uddannelsesvejleder · 4138 0739

Gitte Majlund Seeberg

Uddannelsesleder, Herlev · 4138 0790
Uddannelsesdirektør

Gitte Susanne Brodersen

Uddannelsesdirektør · 2279 7410

Griet de Place

Leder af Videncenter · 4138 0754

Halfdan Larsen

Underviser · 2510 3694

Halil Kücükkart

Underviser · 2510 3613

Hannah Louise Molsted

Underviser · 7226 6516

Hanne Bartholdy

Underviser · 7226 6526

Hanne Falk

Pædagogisk projektmedarbejder i FL-enheden · 4138 0765

Hanne Nedergaard

Underviser · 6091 3060

Hanne Nygaard Treldal

Underviser · 7226 6517

Hanne Perez

Underviser · 2516 4469

Hans Holger Jörgensen

Underviser · 2516 4470

Heidi Brandt Helman Kristensen

Receptionist · 7226 6159

Heidi Kjølhede Larsen

Uddannelsvejleder · 2516 4471

Heidi Schøtt

Velfærdsteknologisk Ambassadør · 2510 3643

Heidi Therese Storm

·

Helena Seiketso Ulrik

Underviser · 2510 3769

Helene Docter Søndergaard

Underviser · 2516 4466

Helene Meincke

Administration, Kompetencecenter · 7226 6588

Helene Rasmussen

·

Helle Heegaard Lindhoff Frederiksen

Administration, Kompetencecenter · 2516 4452

Helle Jørgensen

Uddannelsessekretær · 4138 0781

Helle Nørgaard Rasmussen

Uddannelsesvejleder · 2689 7957

Helle Palmgren

Underviser, Kompetencecenter · 2516 4472

Helle Ravn

Undervisningskoordinator · 2510 3610

Helle Rosenberg Pedersen

Servicemedarbejder · 5141 9912

Helle Schmidt Andersen

Uddannelsesadministrativ Konsulent · 2460 0388

Helle Simonsen

Underviser · 7226 6538

Helle Sleimann Norgreen

Fastholdelse ·
Chef for organisatorisk udvikling og kommunikation.

Helle Sloth

Chef for organisatorisk udvikling og kommunikation · 2494 9577

Helle Utzon

Underviser · 4138 0809

Helle Worm Igwebuike

Underviser · 2510 3770

Helle-Merete Aarsø

Undervisningskoordinator · 2516 4488

Henrietta Hilma Petersen

· 7226 6000

Henriette Bihrmann Lauritsen

underviser + TR for DLF/ØST · 7226 6619

Henriette Buch Dyremose

Underviser · 4138 0782

Henrik Bech

Teknisk Servicemedarbejder · 2510 3603

Henrik Berglind

Teknisk Servicemedarbejder · 5141 9913

Henrik Møller

Økonomi & regnskabsmedarbejder · 7226 6589

Henrik Pedersen

SPS vejleder · 4138 0735

Henrik Rasmussen

Ekstern underviser ·

Henrik Schjerning

Underviser · 7226 6539

Henrik Stengaard-Pedersen

·

Iben Bøgeholm Folkmann

Fastholdelse ·

Iben Maria Snoer

Underviser · 2510 3745

Iben Meiborg

Uddannelsesadministration · 3528 3004

Ida Kristine Scheel

Konsulent, Kompetencecenter · 2510 3757

Ihssan Fikli

Receptionist · 3528 3301

Ilse Jæger

Uddannelseskonsulent · 3055 3855

Ina Elisabeth Slott

Bibliotekar · 4138 0740

Ina Thomsen

Underviser · 7226 6504

Indu Timsina

Servicemedarbejder · 2510 3698

Inge Storgård Laursen

Underviser · 2516 4489

Ingibjørg í Dali

Underviser · 7226 6620

Irene Skyhøj Aabrink

Kantinemedarbejder · 4138 0732

Irma Irene Kjeldsen

·

Isabella Christel Christiansen

Receptionist · 7226 6182

IT-Koordinator SOSU H

·

Jakob Kristensen

Underviser · 7226 6519

Jamilla Jawa

Underviser · 2516 4542

Jane Høiriis Bay

Underviser · 2516 4490

Jane Juul Mikkelsen

Uddannelsesadministration · 4138 0736

Jane Kejser Mortensen

·

Jane Nørby Nielsen

Underviser · 2510 3607

Janne Thaudal - Hillerød, Helsingør

Psykologisk rådgiver · 5152 7288

Janni Bach

Underviser · 2510 3747

Jean Iris Hagstrøm

Underviser, Kompetencecenter · 4138 0755

Jeanette Clément

Underviser · 2186 9317

Jeanette Larsen

underviser + TR for DLF/VEST · 2466 6945

Jeanette von Mehren

Receptionist · 4138 0751

Jeanne Juul Jensen

Velfærdsteknologisk Konsulent · 2835 9121

Jeannie Østerberg

Underviser · 2516 4473
Uddannelseschef for København og Gladsaxe.

Jens Christian Christensen

Uddannelseschef for København og Gladsaxe · 2460 0344

Jens Christian Gade Jensen

Underviser · 7226 6540

Jeppe Kragh-Warming

Kontorfunktionær · 2510 3779
Billede af direktør.

Jeppe Rosengård Poulsen

Direktør · 2913 4567

Jeppe Zeidler Heidemann

Underviser · 4138 0746

Jesper Juul Hauschildt

Underviser · 2689 3073

Jesper Lindén

Teknisk Servicemedarbejder · 2516 4540

Jette Emborg Nielsen

Udviklingskonsulent · 2689 3086

Jette Langtved Sahlholdt

Fastholdelseskonsulent · 2510 3662

Jette Wedell-Neergaard

Underviser · 2510 3676

Joan Radoor Bendix

Underviser · 2344 5748

Johanne Fogh

Ekstern underviser ·

John Petersen

Teknisk Servicemedarbejder · 2055 9933

John Rene Nielsen

Servicemedarbejder · 5141 9927

John Steffensen

Chefkonsulent · 2510 3689

Jon Katkjær

Underviser · 2510 3653

Jonathan Berg Hjelm

Systemudvikler IT Center Nord · 2526 6964

Jørgen Otto Jespersen

Teknisk Servicemedarbejder · 4138 0726

Jørgen Steen Nielsen

Underviser · 2484 4832

Julie Bredsdorff-Larsen

Underviser · 7226 6603

Julie Christine Nordstrøm

Underviser · 2495 9639

Julie Frydenlund Knudsen

Underviser · 4138 0756

Julie Marie Ehlers Johansen

Konsulent · 2510 3739

Julie Secher

Centerchef for Center for Studiestøtte og Uddannelsesvejledning · 3035 8799

Jytte Widsell

Underviser · 2516 4474

Kamilla Kirkegaard Vinther

Uddannelsesvejleder · 2510 3784

Karen Guldbrandt

Uddannelsesleder · 5185 7405

Karen Klingenberg

Underviser · 2510 3695

Karen Mia Burchhardt Zahlekjær

Underviser · 2510 3783

Karen-Margrethe Callsen

Underviser · 2516 4480

Karin Groth

Underviser · 4138 0757

Karin Pia Nielsen

·

Karina Benedikte Berg

Administration, Kompetencecenter · 7226 6520

Karina Christensen

· 2322 1906

Karina Irene Markholm Johansen Staun

Underviser · 2510 3787

Karsten Andreas Pihl

Digitaliseringskoordinator · 4138 0767

Karsten Christensen

Teknisk Servicemedarbejder · 2516 4492

Kasper Andreasen

Underviser ·

Kate Gunver Skotte

·

Käthe Ivarsson

Underviser · 4138 0801

Kathrine Bødker Tegllund

· 2510 3663

Kathrine Brokdorff Mikkelsen

Underviser · 2510 3731

Kathrine Ploug Hornebo

Underviser · 2516 4458

Katja Nielsen

Regnskabsmedarbejder · 2510 3690

Katja Wessely

Underviser · 2510 3672

Katrine Bahne Nielsen

Underviser · 7226 6521

Katrine Boeck

·

Katrine Lauridsen

Underviser, AMU · 2510 3670

Kenneth Michael Hansen

Resursechef · 4264 1093

Kerstin Lorenzen

Underviser · 7226 6544

Ketty Hansen

Underviser · 2516 4493

Khalid Laghmam

Tekniske servicemedarbejder · 5164 3672

Kim Hagen Nielsen

Administrativ medarbejder · 7226 6324

Kim Østergaard Petersen

Pædagogisk projektmedarbejder · 2510 3734

Kira Waltz Crillesen - Herlev, Gladsaxe, Frederikssund

Psykologisk rådgiver · 2516 4494

Kirsten Andersen

Underviser · 2510 3644

Kirsten Lohmann

Underviser · 2510 3722

Kit Nørgaard Aabjerg

Ekstern underviser ·

Kresten Thomsen

10.klasse skolevejleder · 4138 0747

Kristin Nenée Sylvest

Underviser · 4138 0776

Kristina Marckmann

Underviser · 2510 3692

Kristoffer Schønnemann Andersen

Underviser · 2510 3659

Lærke Højgaard Mortensen

Underviser · 2510 3672

Lærke Signe Juel Dideriksen

Underviser · 2510 3733

Lars Jørgensen

Velfærdsteknologisk Konsulent · 5164 3668

Lars Kroll

Underviser · 7226 6545

Lars-Bo Borggaard

Teknisk Serviceleder · 5164 3662

Lasse Brosolat Johansen

Udvikler · 2986 0975

Laura Christine Nielsen

·

Laura Johanne Steinmark

·

Laura Kiærulf Mittet

Underviser + AMR for Hillerød · 2510 3793

Lea Gunilla Puggaard Harms

Underviser · 7226 6590

Lena Steenberg

Projektassistent · 2510 3630

Lene Jensen

Underviser · 7226 6522

Lene Juul Gullach

Underviser · 7226 6509

Lene Lunde

Underviser · 4138 0804

Lene Michelsen

Konsulent · 2888 8991

Lene Petersen

Rengøringsassistent · 2510 3752

Lene Rugaard Hansen

Administrativ medarbejder · 7226 6163

Lene Svanekjær

Underviser · 2510 3676

Liisa Julie Hänninen Pedersen

Rengøringsassistent · 7226 6000

Liliane Dahl Nielsen

Underviser · 2516 4475

Linda Offenberg

Uddannelsesadministration · 3528 3008

Line Bach Holm

Underviser · 7226 6546

Line Birch Mathiasen

Underviser, Kompetencecenter · 2510 3652

Line Druedal

SPS vejleder · 2344 5748

Line Helle Lauritzen

Uddannelsesvejleder · 2516 4483

Line Johanne Schou Jacobsen

Underviser · 2510 3780

Line Max Andersen

Underviser · 2510 3658

Linette Lindblad Højland

Uddannelsesvejleder · 2510 3623

Lis Helene Brandenborg

Uddannelsesvejleder · 2689 3093

Lis Rønnov-Jessen

Underviser · 2510 3778

Lisa Olsson

Underviser · 4138 0725

Lisbeth Jimenez Fernandez

Underviser, Kompetencecenter · 2516 4495

Lise Dorthea Chemnitz

Pædagogisk konsulent · 2323 9409

Lise Lotte Gramberg Hjorting

Underviser · 2510 3667

Lise Suell

Underviser · 7226 6523

Ljiljana Vukovic

Økonomi & Regnskabsmedarbejder · 2510 3629

Lone Andersen

Underviser · 2510 3730

Lone Grøn Laursen

HR medarbejder · 2510 3754

Lone Gyrithe Møllkvist

Uddannelsesvejleder · 4138 0742

Lone Rosendahl

SPS- og læsevejleder Herlev, Gladsaxe, Frederikssund · 2825 0797

Lone Tvedegaard

Undervisningskoordinator · 2510 3717

Lonnie Dybdal Andersen

Uddannelsesleder · 2539 3404

Lonnie Iversen

Ekstern underviser ·

Lotte Kold

Underviser og BIF-mentor + TR for DSR/ØST · 2510 3700

Lotte Lyksborg

Uddannelsesadministration · 2466 6845

Lotte Merete Røhder

Underviser, Kompetencecenter · 2510 3735

Louise Kirchhoff Bruhn

Underviser · 4138 0764

Louise Skovlund Pedersen

Underviser · 2510 3672

Ludovicus Husum

Koordinator & intern DPO · 4138 0785

Lukas Valdemar Stray

Underviser · 7226 6547

Lunamay Lilou Østergaard

Underviser · 2510 3607

Mads Peter Hansen

Bogopsætter i biblioteket ·

Maiken Anée Hay

Underviser · 7226 6595

Maj Britt Weidinger

Videncenterchef · 2510 3767

Maj Moth Søndergaard

Underviser · 4138 0775

Maja Bugge Hansen

Underviser · 2516 4450

Maja Lykkemark Leth

Underviser · 7226 6548

Majbrith Schioldan Kusk

Koordinator · 2510 3775

Majbritt Lakshøj-Hansen

Servicemedarbejder · 2516 4457

Malene Dalgaard

Kommunikationskonsulent · 2689 3098

Malene Elster

Uddannelsesvejleder · 2510 3678

Malene Grindsted

Underviser · 2516 4460

Malene Mistarz Reffelt

Underviser · 2510 3673

Malene Østergaard

Underviser · 7226 6582

Mandana Shakaryazi

Rengøringsassistent ·

Maria Astrid Roslund

Underviser · 2516 4476

Maria Christiansen

Underviser · 4138 0760

Maria Meyer

Velfærdsteknologisk Konsulent · 2510 3693

Maria Schmidt Petersen

Underviser · 4138 0774

Maria Thea Rünitz Jørgensen

·

Marianne Bruun Kierulff

Underviser · 2516 4496

Marianne Dithmer

Underviser, Kompetencecenter · 2516 4482

Marianne Hellegård Nielsen

Konsulent, Kompetencecenter · 2689 3091

Marianne Ruth Kristensen

Underviser, Kompetencecenter · 7226 6549

Marianne Storm

Underviser · 2516 4477

Marie Alberte Lykkeberg

Kontorfunktionær · 7226 6550

Marie Almstrup Eldon

Underviser · 4138 0722

Marie Bræstrup Malmberg

Underviser · 2510 3680

Marie Goksøyr

·

Marie Katrine Bruun

Bibliotekar · 2681 3117

Marie Lund Madsen

Underviser · 2510 3724

Marie Lynggaard

Konsulent · 2184 6256

Marie Met Hansen

Underviser · 2516 4490

Marie Mølgaard-Kornum

Underviser · 4138 0783

Marie Sofie Nissen

Projektkoordinator og mentor · 7226 6551

Marie-Louise Christrup Reitov

Underviser, Kompetencecenter · 2510 3704

Marie-Louise Tarp Jensen

Underviser · 2510 3755

Marina Bang Jensen

Underviser · 2510 3723

Mark Borgstrøm Frederiksen

Ejendomsserviceteknikerelev · 4138 0808

Mark Neil Barlow

Uddannelsesadministration · 7226 6552

Marte Tømta Sletten

Underviser · 2510 3761

Martin Hviid Rasmussen

Underviser · 7226 6553

Mathias Brøns Mouritsen

· 7226 6000

Mathias Linnemand Hansen

· 4138 0724

Mathilde de Kruiff

Uddannelsesleder · 2510 3645

Mathilde Romme Eliasson

Pædagogisk IT-Koordinator · 4138 0727

Maurice Lehde Tillman

Underviser · 4138 0797

Max William Ghotbi

Max Kantine ·

Mehmet Kücük

Tekniske servicemedarbejder · 7226 6602

Merete Astrup Ley

·

Mette Agerby

Underviser · 2516 4451

Mette Bersang Larsen

SPS vejleder · 7226 6611

Mette Bjørholm Pedersen

Underviser · 2516 4453

Mette Brandt - Brøndby

Psykologisk rådgiver · 2510 3636

Mette Christoffersen

Underviser + AMR for S1 & SKT Petri · 7226 6555

Mette de Place

Underviser · 2510 3760

Mette Grønvaldt

Uddannelseschef for Brøndby, Herlev og Frederikssund · 2510 3740

Mette Hindberg Clemmensen

Underviser · 2510 3766

Mette Kobow

Underviser · 2689 3073

Mette Ludvigsen - København

Psykologisk rådgiver · 2689 3090

Mette Noel Christensen

Underviser · 2510 3606

Mette Petersen

Servicemedarbejder · 2510 3669

Mette Schrøder Facius

Uddannelsesadministration · 3528 3006

Mette Skov Henriksen

Underviser · 2510 3702

Mette Thimgaard Gudiksen

Uddannelsesleder · 4138 0766

Mette Vilhelmsen

Underviser · 2516 4497

Mia Maia Hald Jørgensen

Underviser · 2510 3641

Mia Pierri Naumann

Underviser · 4138 0803

Michael Ibholt Jensen

Konsulent · 7226 6598

Michel Couraud Møller

Uddannelsesleder · 2510 3710

Michelle Maria Pohl Nielsen

Uddannelsesvejleder · 2510 3664

Michelle Rank Ellevang

Uddannelsesadministration · 3528 3203

Michelle Tved Buch

Underviser · 7226 6574

Mie Becker

Underviser · 2510 3601

Mikkel Gram Hansen

Velfærdsteknologisk Konsulent · 2510 3790

Mille Algot Olsen

Underviser · 2516 4456

Mille Brandt

Underviser · 4138 0799

Miriam Nielsen

Regnskabsmedarbejder · 2510 3759

Mogens Ingelhardt Hansen

Underviser · 7226 6604

Mona Leth

Underviser · 7226 6524

Monika Funder

Underviser · 7226 6525

Morten Hansen

Underviser · 2510 3763

Morten Lund Jacobsen

Underviser · 7226 6575

Mosab Hussam Yossef

Underviser · 2516 4500

Nadia Josephine Rundblad

Underviser · 2510 3743

Nadja Braad Mikkelsen

Underviser · 2510 3672

Nadja Thorsen El-Hadad

Underviser · 2510 3677

Naia Wandel Jacobsen

Underviser · 7226 6556

Naja Christiansen

Underviser · 4138 0802

Nanna Kroman-Køhler

Administrativ medarbejder · 4138 0789

Nassrin El Halawani

Underviser · +45 25103642

Natalie Bredahl Mortensen

Underviser · 2516 4447

Nathalia Cassandra Eloíse Vernal

·

Neel Arensberg

Underviser + AMR for Gladsaxe · 4138 0769

Nicky -

Teknisk Servicemedarbejder · 2510 3788

Nicolai Bøgh Sollok

SPS vejleder · 4138 0723

Niels Udby Sørensen

Underviser · 4138 0778

Niklas Søndergaard Hjorth

Underviser · 4138 0814

Nina Susanne Olsen

Underviser · 4138 0788

Nini Nikoline Andreasen

Underviser · 2510 3672

Nurten Akgün

Uddannelsesvejleder · 7226 6587

Olena Podpletnia Jørgensen

Videncenters konsulent · 2516 4455

Per-Michael Dirk Jensen

Underviser · 2516 4478

Pernille Dam Reinhold Sørensen

Underviser & AMR for Hillerød · 2510 3753

Pernille Ellgaard Handskemager

underviser · 7226 6594

Pernille Hvid Bergmann

Specialkonsulent · 2510 3666

Pernille Juul Frederiksen

Underviser · 2510 3699

Pernille Kortland

Ekstern underviser ·
Centerchef for uddannelsesadministration.

Pernille Lundberg

Centerchef for Udd. Administration · 5164 3664

Pernille Nørrelund Kofoed

Underviser · 2510 3620

Pernille Ryskov Madsen

Uddannelsesvejleder · 2510 3728

Pernille Sonne

Underviser · 2510 3607

Peter Kemp

Underviser · +45 72266558

Peter Tapdrup Andersen

· 7226 6607

Peter Wendelbo Jensen

· 2510 3795

Pia Andersen

Underviser · 7226 6559

Pia Anna Sinding

Fastholdelseskonsulenter · 4138 0743

Pia Charlotte Bachmann

Rengøringsassistent · 2510 3724

Pia Dreyer

·

Pia Grosse

Centerleder for Uddannelsesvejledningen · 2625 6697

Pia Jakobsen

Underviser · 7226 6560

Pia Jørgensen

Underviser · 7226 6561

Polina Petrova Skjoldborg

SPS- og Læsevejleder - København · 2510 3762

Poula Andersen

Receptionist · 7226 6164

Randi Cecilie Wied Bjerring

· 7226 6613

Rasmus Clausen

Underviser · 4138 0730

Rasmus Lillelund Poulsen

Eventkoordinator · 7226 6537

Rebekka Krogh Hansen

Underviser · 2510 3654

Rebekka Sofia Bredtoft

Underviser · 2510 3749

René Edberg Petersen

·

René Haynes

Tekniske servicemedarbejder · 2184 6183

Rene Nørager

IT-Vejleder · 2231 6363

Rie Klenø

Underviser · +45 41380794

Rikke Ambrosius

Mentor ·

Rikke Brandt Kjærgaard

Fastholdelseskonsulent · 2516 4487

Rikke Delfs-Simonsen

Underviser · 2510 3619

Rikke Dølby

Administrativ medarbejder · 2510 3688

Rikke Friis Nonbo

Underviser · 2510 3701

Rikke Holm

Underviser · 2510 3657

Rikke Jørgensen

Underviser, Kompetencecenter + AMR for Herlev · 2510 3796

Rikke Kjær Andersen

SPS vejleder · 2510 3771

Rikke Løfberg Lindholm

Underviser · 4138 0749

Rikke Maria Bjarup Stentzer

Underviser · 2510 3607

Rikke Stengaard Larsen

Underviser · 4138 0738

Rikke Valentin Eltang

·

Ronnie Christian Hansen

·

Rose Hallingskov Knudsen

Underviser · 2516 4446

RPA-159-SOSU H Befordringsrefusion

·

RPA-224-SOSU H VisKvalitet

·

RPA-322-SOSU H AUB

·

RPA-400-SOSU H Fravær

·

RPA-SPS-SOSUH SPS Flow

·

Rune Egeberg Larsen

Konsulent · 4138 0759

Rune Stefan Jensen

Underviser · 2510 3789

Safari Radjabu

Underviser · 7226 6562

Sakina Secilmis

Underviser · 2510 3773

Sanam Malik Khan

Underviser · 2510 3611
Uddannelseschef for Hillerød og Helsingør.

Sanne Marie Goksøyr

Uddannelseschef for Hillerød og Helsingør · 2494 9529

Sara Carollina Czerny

EUD-rekrutteringskoordinator · 2510 3794

Sara Soraya Chelbat

Fastholdelseskonsulent · 7226 6592

Sarah Brouer

Underviser · 7226 6583

Sarah Hamann Bach

Underviser · 7226 6584

Sarah Madsen

Underviser · 2510 3725

Seval Ucak Simsek

Kommunikationskonsulent · 7226 6622

Shabbir Ahmad Tariq Basharat

Underviser · 2510 3691

Sibel Turan

Administration, Kompetencecenter · 2516 4459

Sidsel Larsen

Underviser · 2510 3621

Signe Gjedsted Larsen

Underviser · 2510 3635

Signe Helke Dalland

SPS Vejleder · 2510 3713

Signe Lindemann

Underviser · 2510 3746

Simon Sønderbye Therp

· 7226 6000

Simone Fer-Halberg

Fastholdelseskonsulenter · 2510 3633

Simone Topnee Bagai

Underviser · 2510 3622

Sine Brit Weyde

Underviser · 7226 6577

Sine Mette Karmann

Uddannelsessekretær · 2510 3655

Sine Nielsen

Uddannelsesvejleder · 2510 3679

Sisse Lotte Kousgaard

Underviser · 7226 6563

Sofie Buch Mejsner

· 7226 6606

Sofie Garde

Underviser · 2510 3756

Sofie Nielsen

Underviser · 2510 3772

Sofie Scheibelein

Underviser · 7226 6564

Sophie Elmstrøm Teilmann

Underviser · 7226 6585

Søren Gehlert Schmidt

·

Søren Nyvold Dehn

Uddannelsesleder · 2510 3696

Stefan Gustavsen

Underviser · 4138 0768

Stine Bøgh

Underviser · 2510 3718

Stine Dybvad Grube

Undervisningskoordinator · 4138 0805

Stine Gry Hansen

Underviser · 2510 3706

Stine Mars Gamborg

Underviser · 2510 3721

Stine Sandø

Underviser · 7226 6528

Stine Søndergaard Larsen

Uddannelsesadministrationen · 2510 3625

Stinne Thustrup

SPS - og læse vejleder Milnersvej, Hillerød · 4138 0784

Sunniva Rebecca Kobbernagel Nordstrøm Northway

Underviser · 2510 3729

Susan Brodersen

Underviser · 7226 6529

Susan Hansen

Serviceleder · 2184 6258

Susanne Gren

Underviser · 3091 1057

Susanne Holm Heyde

Underviser · 4138 0733

Susanne Ploug Larsen

Underviser · 2510 3748

Susanne Skovgaard

Underviser · 4138 0771

Sussi Palmgren Pedersen

·

Suvash Chandra Prasad Dhakal

Administrativ medarbejder · 7226 6566

Suzanne Glaven Strandstoft

Undervisningskoordinator · 2510 3639

Tatijana Paleka

Underviser · 2510 3708

TEST NYmedarbejder

Underviser ·

Thomas Bang

Underviser · 4138 0772

Thomas Nielsen

Underviser · 2510 3774

Thomas Petersen

Underviser · 7226 6608

Thorbjørn Thygesen

Uddannelsesleder · 4138 0734

Thorkild Klausen

Underviser · 2516 4499

Tina Bebe Hansen

Underviser · 4138 0763

Tina Kjeldsen

·

Tina Lind Straube Brødsgaard

Underviser · 2075 3038

Tina Lund

Underviser, Kompetencecenter · 2510 3650

Tina Skovgaard Thøgersen

· +45 72266000

Tina Thaisen Ljungdahl

Underviser · 7226 6578

Tine Brøndum Sørensen

Underviser og BIF-mentor · 2510 3682

Tine Lebech Krog

·

Tine Ryborg

Underviser, AMU · 2510 3799

Tine Schou Rønnow Pedersen

Læringsassistent · 7226 6000

Tine Schuster Sørensen

Underviser · 7226 6567

Tine Shua Lind

Underviser · 2510 3628

Tine Winther

Underviser · 7226 6527

Tinne Bendsen

·

Tora Møller

Underviser · 4138 0810

Torben Leif Møller

Teknisk Serviceleder · 4038 4133

Tove Hallengren

Sekretær Uddannelsesvejledningen · 2516 4462

Trine Helene Haasum

Fastholdelseskonsulent + AMR for Brøndby & tværgående centre · 4138 0806

Trine Reinholdt Gath

Underviser · 2642 3887

Trine Wolfram Jansen

Konsulent · 4138 0807

Trine Woller Johansson

Projektkoordinator til praksisnær undervisning og simulation · 2510 3758

Troels Hviid Pedersen

Pædagogisk IT-Koordinator · 2516 4498

Tue Byrdal

Underviser · 2510 3676

Tülay Ozüpek

Underviser · 2510 3673

Tytte Bettina Cramer Kronqvist

International koordinator og administration, Kompetencecenter · 5164 3663

Ulla Pedersen

Underviser · 7226 6625

Ulla Pilehøj

Uddannelseschef for Kompetencecenter · 2115 9924

Ulla Tofte

Undervisningskoordinator · 2516 4481

Vibeke Knigge Sørensen

Underviser · 4138 0770

Vibeke Pagh

Ekstern underviser · 7226 6000

Vibeke Tvede Mouritzen

Underviser · 2495 9639

Viktor Løth Forsmann Kristiansen

Underviser · 4138 0728

Vinna Bergkvist Kryger

Underviser og Mentor · 6112 7677

Vivian Larsen

HR-medarbejder · 2510 3786

Winnie Gyrup

Underviser · 4138 0779

Yannick Himmelsvang Svensson

Underviser · 4138 0786

Yunchai Chen

Rengøringsassistent ·

Zvia Hemmingsen

·